Teslimat

www.tombuldogal.com sitemizden verilen siparişlerin Türkiye geneli gönderimleri yapılmaktadır. Siparişler kargoya verildikten sonra varış adresinin uzaklığına göre 2-3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.  Siparişler farklı şehirlerden de olsa anlaşmalı kargo şirketi “Sürat Kargo” ile yapılmaktadır. Siparişiniz de yer alan tüm ürünler tek bir kargo ile gönderilmektedir.

Kargo teslim adresinde yerinde bulunmama, hata durumunda ya da yetkili kişiye ulaşılamaması durumlarında teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak müşteri ve kargo firması ile iletişim kurup kargonun en kısa zamanda teslimi sağlanmaktadır. Kargo yetkilileri teslimat adresini ziyaret ettikten sonra eğer kargo farklı nedenlerden dolayı teslim edilmemiş ise teslim edilecek ürün kargo şubesine götürülür. Müşterimizin ürünü kargo şubesinden alması gerekmektedir.

Kargo Ücreti

50 TL ve üzeri kargo ücretsiz. Tombul Doğal Organik Ürünler olarak 50  TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretini karşılıyoruz. 50 TL’nin altında verilen siparişlerde ise 10 TL  kargo ücreti toplam tutara ekleniyor. Müşterimizden kargo fiyatlı tahsilat yapılarak kargo ücreti anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına ödeniyor.