Organik vegan tarhana ile Tombul Tarhana bir ilke daha imza attı. Bebeklere yönelik üretmiş olduğunu organik bebek tarhanasının vegan olanını üretti. Hem organik, hem bebeklere yönelik, hem de vegan(yoğurtsuz) olmasından dolayı bebeklere yönelik olarak üretilen ilk vegan tarhana oldu.

Tombul Tarhana AR-GE biriminin uzun süren çalışmaları neticesini vererek Vegan beslenmek zorunda olan kişilerinde tarhana yiyebilmesinin önü açıldı. Vegan beslenmek zorunda olanlar özellikle hayvansal gıdaları tüketemiyorlar, tüketmiyorlar. Geleneksel tarhanada yer alan yoğurt nedeniyle vegan beslenmeyi tercih edenler için tarhana çorbası içmek hep sorun olarak duruyordu. O nedenle vegan beslenen büyükler için hem organik hem de vegan tarhana üretiminin yanı sıra aynı şekilde hem vegan hem organik hem de bebekler için vegan tarhana üretimlerine başlandı. Organik tarhana üretim sürecinin aynen uygulandığı ve bütün malzemelerin organik üreticilerden temin edildiği organik vegan tarhana üretiminde yoğurt konulmuyor.

Organik vegan bebek tarhanası  

500 grlık paketler halinde piyasaya sürülen Tombul Organik Vegan Bebek Tarhanası ve Tombul Organik Vegan Tarhana hem www.tarhanam.com sitesinden hem de n11 ve trendyol platformlarındaki Tombul Tarhana mağazalarından alınabilir.

organik vegan tarhana

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir