Ödeme Seçenekleri

www.tombuldogal.com dan alış-veriş yaptığınızda Kapıda Ödeme ve Havale- EFT ödemesi şeklinde iki ödeme yöntemi ile aldığınız ürünlerin ödemesini yapabilirsiniz. Sepetinize ürünlerinizi ekleyip alışverişi tamamlama ekranında ödemenizi hangi yöntem ile yapacağınızı seçmeniz yeterlidir.

Kapıda Ödeme

Kredi kartı kullanmayan ve EFT-Havale yapmaya zamanı ve imkanı olmayan müşterilerimizin rahat ve güveli alış veriş yapabilmesi için Kapıda Ödeme yöntemi ile alış veriş imkanını sunuyoruz. Müşteri siparişinin ödemesini ürünü teslim alırken kargo firması görevlisine yapacaktır. Kapıda Ödeme ile alış-verişlerde sipariş tutarına 5 TL “Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli” eklenmektedir.  Kapıda Ödeme yönteminde ödeme ister Nakit istenirse de Kredi Kartı ile yapılabilir.

Havale – EFT ile Ödeme:

Sipariş ödemesi Havale- EFT ile yapılacaksa ödemenin aşağıda bilgileri verilen hesaba yapılması gerekmektedir. Ödemeniz hesabımıza geçtiğinde siparişiniz işleme alınacaktır. Ödemenizi yaparken açıklama bölümüne sipariş numaranızı yazarsanız siparişinizin ve ödemenizin takibi kolay olacaktır.   Ödeme yapılan hesap ile ilgili bilgileri eksiksiz yapılmaması gerekiyor, bilgilerin eksik olmasından dolayı ödemelerin geri iade edildiği durumlar olabilmektedir.

Banka Garanti Bankası
Hesap No 6655123
Şube Hatay Caddesi  Şb.  Kodu: 80
 IBAN Numarası TR42 0006 2000 0800 0006 6551 23
 Alıcı Adı Kemal Çeltik