Vizyonumuz

Gün geçtikçe modernleşen dünyamızda, Organik gıda standartlarını örnek alarak oluşturduğumuz üretim tesisimizde deneyimli personelimizle birlikte en güvenilir ve en çok istenen firma olmak bunu gerçekleştirirken modern dünyaya geleneksel bakışımızı kaybetmeden ayak uydurup yöresel ürünlerimizi aynı annemizin yaptığı şekilde üretip büyümeye devam etmektedir.

Tombul Doğal ve Organik ürünler firmamız, Organik ve Doğal ürünler dünyasında ismi ile kalıcı,güvenilir ve özel bir yere sahip bulunmakta. Bunun için Ar-Ge laboratuvarımız firmalara özel çalışmalar yapmakta,yeni beklentilere daha güzel ve uygun ürünlerle cevap vermektedir.

Bu amaçla güzel ve güvenilir fikirler yaratmak ve bunu her geçen gün daha iyiye götürmek en büyük arzumuzdur.

Misyonumuz

Tombul Doğal ürünler firmamız Ege bölgesinin çiftçisinin doğal şartlarda ürettiği kaliteli, ilaçsız, mevsiminde çıkmış taze ürünleri işleyip kaliteden taviz vermeden Tombul Tarhananın geleneksel formülüyle aynı annemizin yaptığı fayda, vitamin ve mineral değerleri kaybolmadan geleneksel yöntemlerle ev tarhanasının üretimini yapmak, halkımızın hizmetine sunmak, geleceğimizin teminatı sağlıklı nesiller yetişmesine vesile olmaktır.