Tarhana Üretim Videoları Tarhana Üretim Resimleri

Blog


Katkısız Ev Tarhanası


Günümüzde insanlar doğal beslenmeye daha fazla önem verir oldu. Bunda artan hastalıkların, GDO'lu yiyeceklerin fazlalaşmasının katkısı oldukça fazla. Özellikle bebeği ve çocukları olan insanlar bu konularda daha fazla hassasiyet gösterir oldu. Bunu fırsat bilen bazı firmalar da hemen doğal olanın peşine düşerek, doğallığın keşfini irdeleyerek yeni çözümlerle insanlara hizmetler sunmaya başladı. Gerek internet üzerinden gerek dükkanlar açarak bu gibi ürünlere ulaşmak artık daha mümkün hale getirildi.


Doğal ürünler deyince aklımıza her türlü meyve, sebze, tahıllar gelebilir. Tarhana da yüzyıllar öncesinden günümüze kadar gelebilmiş, şifası ile ön plana çıkan doğal ürünlerden bir tanesi olmuştur. Tarhananın katkısız ev tarhanası olması şifanın daha da etkili hale gelmesine sebebiyet verir. Bu da insanlar için daha fazla önem arz eder. Katkısız ev tarhanası yapımı ile ilgili ufak tüyolar verelim biraz. Mevsiminde olan domates, kırmızı biber, kuru soğan, nohut, yoğurt, tuz, maydanoz, nane ve un kullanarak mükemmel bir tarhana sonucuna ulaşmanız mümkündür.


Tabi ki iş bu kadar kolay değildir. Bu malzemelerin karışımını en düzgün şekilde yapıp bir kaç gün bekletme işlemlerinden sonra istediğiniz sonuca ulaşabiliyorsunuz. Bu şifalı ürüne sahip olabilmek için böyle bir zahmete razı gelmeniz gerekiyor. Ya da sizler için bunun zahmetine katlanıp size en güzel ürünleri sunan tombuldogal.com üzerinden de siparişlerinizi vermeniz mümkün. Bu site 2000 yılında kurulmuş 16 yıldır aktif bir şekilde hizmetini sürdürüyor. Kemal Çeltik tarafından kurulan ve en güzel şekilde hizmetlerine devam eden sitede doğal olan her bir ürüne ulaşmanız imkan dahilinde. Katkısız ev tarhanası konusunda da gözünüz kapalı alışveriş yapabileceğiniz güvenilir bir site.


Her türlü sebzeyi mevsiminde alıp kullanan ve bu şekilde hizmetlerine devam eden bir site olarak tüketiciye sonsuz güven vermeye devam ediyor. Ürettiği tarhana çeşitleri ile hem üretimde hem de pazarlama da kalitesini yükseltmiştir. Yükseltmeye de devam etmektedir. Kendisini gün geçtikçe geliştiren tombul markası ile TSE, ISO, HACCEP sertifikalarını da alarak gücüne güç eklemiştir. İnsanların bu sertifikalar ile içlerine daha fazla emniyet sunan tombul markası organik tarhana, bebek tarhanası, katkısız ev tarhanası, organik bebek tarhanası gibi çeşitleri ile de çeşitliliğini artırarak daha fazla kişiye hitap etmektedir.


Bu markanın kullanmış olduğu "Kalbinizden sevgi sofranızdan tarhanamız eksik olmasın" sloganı ne kadar içten ve samimi bir iş yapmakta olduklarını kanıtlayan bir etiket misali. Evinizden biri gibi sizi düşünen, sizlere doğallığı ve sağlığı ulaştırmaya çalışan nadide sitelerden bir tanesi. Tüm Türkiye'ye hizmet etmekten gurur ve onur duyan bu site gittikçe kendisini daha iyiye götürmenin yollarını da keşfetmekten kaçınmıyor.


Sürekli bir gayret ve çaba içerisinde daha iyiye gitmenin yollarını aramaktadır. Pazar payını da gün geçtikçe büyüten firma şirketleşme yoluna da başvurmuş ve 18.05.2009 tarihinde TOMBUL DOĞAL VE ORGANİK GIDA TEKSTİL İNŞ.TUR.TAŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ ismi ile kurumsallaşmıştır. Tombul ev tarhanasını daha büyük kitlelere ulaştırmak adına birçok ilde bayisini açmış ve bugün dahi birçok bayilik vermektedir. Bugün ulusal büyük marketlerde de Tombul adına rastlamanız mümkün hale gelmiştir.


Bu kadar kısa zamanda bu kadar büyük işler başarmanın tek sırrı bu işe gönül vermekten geçmektedir. Site kurucusundan çalışanlara kadar herkesin bu işi severek yapması ve önce sağlık ve kalite öncüsü ile hareket etmesi başarıyı kaçınılmaz hale getirmiştir. Bu başarı bize çok şey kazandırdı, en başta sağlık!!!


Blog - Son Makaleler » Tüm Blok Makaleleri