Tarhana Üretim Videoları Tarhana Üretim Resimleri

Blog


Organik Bebek Tarhanası


Sevgili Anneler bu yazımızda sizleri yakından ilgilendiren bir konuyu elimizden geldiğince sizlerle paylaşmak istiyoruz.


Hepimiz çok iyi biliriz ki anneler için bebeklerinin sağlığı her şeyden önemlidir. Çünkü bebeklerimiz bizim geleceğimizdir. Sağlıklı beslenmeleri, gaz problemlerinin olmaması, yüzlerinin gülmesi, neşeli olmaları çok önemlidir. Bu nedenle de anneler bebekleri söz konusu olduğunda adeta bir araştırmacı gazeteci rolüne bürünerek onlar için en faydalı şeyleri bulur ve güvenilir olduğu takdirde uygulamaktan çekinmezler. En çok istediğimiz şey de onların beslenirken de keyiflerinin yerinde olmasıdır. Sindirim sistemini çalışan ve gaz problemi olmayan bebekler neşeli ve rahat bebeklerdir. Karınlarının doyması ve doyarken de sağlıklı beslenmiş olmaları çok önemlidir.


Giyimden, yemeden içmeye kadar her türlü malzemenin doğal ve bebeklerinin sağlığına zarar vermeyecek olması anneler için çok önemlidir. 3 ila 12 aylık bebeklerin artık sıvı gıdaları tüketmeye başladıkları ve ufak ufak da katı gıdalara geçiş yaptığı bu dönemde onların sindirim sitemi için gerekli olan doğal ve organik bir yiyeceğe ihtiyaçları vardır. Bu aşamada tombuldogal.com annelerin içini rahatlatacak tamamen organik ve doğal bir besin maddesi ile karşımıza çıkmayı başarmıştır. Yöneticinin başta kendi kızının organik beslenmesi için üretmiş olduğu bu doğal tarhana geliştirilerek daha sonraları tüm bebekler için büyük bir kurtarıcı olmuştur. Tüm anneleri mutlu eden, içini rahat ettiren bu doğal tarhana sayesinde artık bebeklerimiz karnı daha tok ve daha neşeliler. Biz annelerde tabi ki daha huzurlu.


Organik bebek tarhanası tamamen doğal olan sebzelerden üretilmiştir. İçerisinde kesinlikle hiç bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Doktorların da tavsiyesi ile 4. aydan itibaren bebeklerimiz mutlaka tarhana çorbası içmelidirler. Sindirim sistemlerin düzenli çalışması ve gaz problemi yaşamamaları için bebeklere Organik bebek tarhanası kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim. Bunun için tombuldogal.com adresinden bebeğiniz için en sağlıklı ürünü seçebilirsiniz ve bilmek istediğiniz tüm bilgiye bu siteden ulaşabilirsiniz.


Organik Bebek Tarhanası özelliklerini ve içerisinde ki doğal sebzeleri bilmek isteyen annelerimize şu şekilde bir sıralama yapalım;


İçerisinde ki doğal sebzeler;


- Hiç bir şekilde katkı maddesi içermeyen tamamen doğal ve organik olan bu tarhana bebeklerinizi daha sağlıklı beslemenize yardımcı olacaktır.


- Mevsiminde yetişen sebzeler, taze kırmızıbiber ve taze domates içeriyor. Herhangi bir boya maddesi içermemektedir.


- Organik olarak yetiştirilen havuç, maydanoz, ısırgan otunu da bu şifalı bebek tarhanasının içinde saymak doğru olacaktır.


- Tamamen doğal ve organik yollardan yapılan bebek tarhanası annelerin ve anne adaylarının oldukça ilgisini çekmeyi başarmıştır.


- Besleyici ve doyurucu özellikleriyle de siz annelerin içi rahat edecektir.


- Doğal bir antioksidan maddesi olan sarımsak, soğan da bu doğal ve organik bebek tarhanasında yerini almıştır.Özellikleri;


- Tamamen doğal ve organik ürünlerden elde edilen tarhana kesinlikle koruyucu madde ya da boya maddesi içermemektedir.


- Bebeğimizi en az bizim kadar düşünen sağlıklı bir üründür.


- Annelerin içi rahat bebekleri güvendedir.


- Geceleri rahat bir uyku tok bir karın ve kolayca çıkarılan gaz ile sağlanabilir. Bu besin bebeklerimiz için bunu sağlayabiliyor.


- Organik üretim sertifikalarını ve gıda güvenliği sertifikalarını da almayı başarmıştır.


- Tadından vazgeçilmeyecek bir lezzete sahiptir.


- Güneş görmeden kurutulur.


- Değirmende öğütülüp paketlenir.


- TSE, ISO, HACCEP, Organik üretim sertifikası, üretim ve gıda güvenliği sertifikalarını almıştır.


- Tamamen doğaldır.


- Sindirimi kolaydır.


- Gaz problemini ortadan kaldırıcı özelliğe sahiptir.


- Doyurucu ve besleyicidir.Sevgili anneler ve anne adayları bebeklerimizin daha sağlıklı ve organik yollardan beslenmelerini sağlayacak bu ürünü mutlaka tercih etmelisiniz. Günümüzde organik yollardan beslenmek artık pek mümkün olamayacak hale gelmişken bu doğal besin maddesi ile artık içimiz rahat bebeklerimiz daha sağlıklı.


Blog - Son Makaleler » Tüm Blok Makaleleri