Tarhana Üretim Videoları Tarhana Üretim Resimleri

Blog


Tarhana Satışı


Tarhana, yüz yıllardır efsaneleşmiş lezzetlerden biridir. Özellikle bebeklerin ve çocukların en çok sevdiği, besleyici ve doyurucu bir yiyecek olan tarhana çorbası, her mevsim tüketilebilir. Bu nedenle doğal ve organik tarhana satın almak oldukça önemlidir. Özellikle bebeklerin ilk yiyeceklerinden biri olan tarhana çorbasını güzel yapabilmek için organik tarhana satışı yapılan güvenilir yerlerden satın almalı ya da evde kendiniz doğal ürünler kullanarak yapmalısınız.


Tarhana satışı yapan birçok online alışveriş sitesi ve aktar bulunmaktadır. Ancak güvenilir olan yerlerde, doğal ve hormonsuz sebzeler kullanılarak yapılan tarhanalar daha farklıdır. Hem tat olarak, hem de kıvam olarak hemen fark edebileceğiniz organik tarhanaları büyük şehirlerde bulmak zordur. Firmamız, doğal ve hormonsuz sebzelerden, ev yapımı tadında ürettiği tarhanaları tüm Türkiye'ye kargo ile göndermektedir. Uluslararası standartlara uygun olarak üretim yapan Tombul Doğal Organik Ürünler, birçok kalite standartına uygun olarak ürettiği doğal ürünleri herkes ulaşabilsin diye online olarak satmaktadır. Birçok fuarda boy gösteren firmamızın ürünlerinin kalitesini ilk bakışta anlayabilmeniz mümkün olmaktadır. Acılı ve acısız tarhana satışı yapmakta olan firmamızdan, bebekleriniz için özel üretilmiş olan tarhanalardan da satın alabilirsiniz.


Bebeklerin ve çocukların sağlığını düşünen ve onlara hormonsuz ürünler yedirmeniz için çalışan firmamız, hijyenik gıda standartlarına uygun olarak üretim yapmaktadır. Sürekli denetlenen üretim tesisinde, her türlü aşamadan tam puan alan fabrikamızda ürettiğimiz ürünleri, en taze ve doğal şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Her türlü sorunuz için bize ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.


Neden Tombul Doğal Organik Ürünler?


Bizim firmamızı neden seçmeniz gerektiğinin ilk cevabı, annelerimizin elinin değdiği gibi doğal ve doyurucu bir tarhana yapmamızdır. Piyasada birçok üründe katkı maddeleri ve hormonlu ürünler kullanılmakta olduğundan, tarhanın gerçek tadını alabilmek çoğu kişi için mümkün olamamaktadır. Bu yüzden, Tombul Doğal Organik Ürünler size tarhana konusunda uzmanlaşmış olan ekibinin güvencesini sunar. Yani tüm malzemelerin doğal ve organik olarak üretildiği ve bebeklere rahatça yedirebildiği tarhanaları üretir. Tarhana konusunda uzmanlaşmış olan ekibimiz devam eden Ar-ge çalışmaları ile birçok yeni teknik üzerinde çalışmaktadır.


Tarhana Nasıl Yapılır?


Tarhana; domates, kırmızı biber, sarımsak gibi taze ürünlerin karıştırılıp, doğal olarak kurutulması ile elde edilen bir çorba çeşididir. Tarhana ile yapılabilen birçok yemek de vardır. Özellikle ek gıdaya yeni başlayan bebekler için ilk yiyecek tarhana çorbasıdır. Çünkü tarhana çorbası, kıvamı ayarlanabilen ve doyurucu bir öğün olan bir yiyecektir. Hazır çorba yapar gibi tarhana çorbası yapabilirsiniz. Bazı tarhanalar acılı da olabilmektedir ve damak zevkine çeşitli baharatlar katılarak tüketilebilir. Her bölgede farklı malzemeler kullanılarak yapılan tarhana, mayalanmasının zahmetli olması ve kuruma süresinin uzun olması nedeni ile biraz meşakatli bir şekilde yapılmaktadır. Gerçek bir emek ürünü olan tarhana satışı yapan sitemizden siz de sipariş verebilir ve ailenize güvenle yedirebileceğiniz bu çorbayı, en taze sebzeler ve organik ürünlerle ürettiğimize güvenerek tüketebilirsiniz.Çocuğuma Neden Tarhana Çorbası Vermeliyim?


Tarhana, birçok taze sebzeden oluştuğu için çocuklar tarafından sıkça tüketilmesi gereken bir yemektir. Sebze sevmeyen çocukların bile beğeneceği tarhanada birçok vitamin bir arada bulunur ve protein açısından da oldukça zengindir. Tarhana çorbası, bağışıklığı güçlendirerek, içeriğindeki likopen sayesinde kemikleri de sağlamlaştırır. Tarhana çorbası koyu bir kıvamda olduğu için doyurucudur ve bu yüzden bebek ve çocuklar kolaylıkla tüketebilirler. Sindirim açısından da sorun çıkarmayan tarhana, birçok sebze içermesi nedeniyle çok faydalıdır.
Blog - Son Makaleler » Tüm Blok Makaleleri