Tarhana Üretim Videoları Tarhana Üretim Resimleri

Blog


Tarhana


Eski günlerin, yitirilmemiş güzelliklerinden biri olan, özellikle kış aylarında, her yöre de Türk mutfağı sofralarının vazgeçilmez lezzeti tarhana çorbası, her öğünde tüketilebilen besin değeri yüksek, oldukça lezzetli ve faydalı bir çorbadır. Firmamız tarafından sizler için özel üretmekte olduğumuz tarhana ürünlerimiz, vücudunuz için gerekli olan tüm vitamin ve minarel değerleri doğal bir şekilde karşılamaktadır. Tarhana çorbasında özellikle B vitamini bol miktarda bulunmaktadır.


Besin değerinin yüksek olmasını, tamamen doğal yiyeceklerimizden aldığı aromalarla ve baharatlarımızdan katkı sağlayan bu çorba, özellikle çocuklar için çok faydalıdır. Tombul Doğal Organik ürünler firmamızın, üretmekte olduğu Katkısız Ev Tarhanaları İçerisinde kullandığımız, yoğurt, buğday unu, kırmızı biber, taze domates, soğan, nane gibi son derece zengin besinler ile elde ettiğimiz tarhana, doğal hava sirkülasyonu eşliğinde, güneş ışığına maruz kalmadan kurutulup değirmende öğütüldükten sonra son derece temiz ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde paketlenerek hizmetinize ve lezzetinize en iyi şekilde sunulmaktadır.


TSE, ISO, HACCEP, Organik üretim sertifikası, üretim ve gıda güvenliği sertifikalarını almış olan firmamız, sizler için niteliği hiçbir şekilde bozulmamış tamamen katıksız ve doğal olan yöntemler eşliğinde en lezzetli ve temiz şekilde üretim sağlamaktadır. Firmamız isteğiniz üzerine tatlı veya acı seçeneklerinde tarhana üretmektedir. Organik ve tamamen doğal tarhana üretimimiz, firmamızda deneyimli personeller eşliğinde gerçekleşmektedir. Vizyon ve misyonumuza güvenerek hizmette kalitemizi her geçen gün arttırmakta ve geliştirmekteyiz.


Tombul Doğal Ürünler firmamız hizmeti, Ege bölgesi çiftçilerinin, doğal ve faydalı şartlarda ürettiği, ilaçsız, mevsiminde çıkmış ve taze olan ürünleri işleyerek, hiç bir şekilde vitamin ve mineral değerlerini kaybetmeyecek şekilde geleneksel yöntemlerle oluşmaktadır. Aynı annelerimizin yaptığı tarhana lezzetinde ve temizliğinde üretim sağlamaktayız. Firmamızda ürettiğimiz tarhana ürünlerimiz özgün niteliklerini korumakta ve son derece hijyenik şartlarda üretilerek doğru ve sağlıklı tüketime uygun paketlerde muhafaza edilip hizmetinize sunulmaktadır. A1 vitamini, B2 vitamini ve B1 vitamin değerlerini, içerisinde yüksek derecede barındırmakta ve korumaktadır.


Halk tabiriyle, hastalığa ve vücut kırıklığına doğal bir antibiyotik görevi üstlenen tarhana, son derece yararlı ve besleyici değerlere sahip şifa kaynağıdır. İyileştirici ve besleyici etkidedir. Doğal ve temiz, kalitemizden ödün vermeyerek firmamızda üretmiş olduğumuz tarhanamızdan sipariş vererek siz de sahip olmalısınız. Tombul katıksız tarhana ürünlerimiz, acılı seçeneği ile 500 gr, 750 gr, 5 kg olmak üzere üç seçenektedir. Tatlı seçeneği ile 500, gr, 750 gr ve 5 kg olarak sipariş verebilirsiniz. Bunun dışında, özellikle bebekler için faydalı bir besin olan tarhana, firmamız da 0 organik garantili 500 gr bebek tarhanası, Zipli poşet seçeneği ile 200 gr, 6 ay ve üzeri çocuklar için ürettiğimiz yine tamamen doğal ve katkı maddesi içermeyen tarhana ürünlerimizde mevcuttur.


Yoğurt tüketmeyen bebeklerin beslenmesinde kullanılabilecek bir alternatiftir. Son derece besleyici ve karbonhidrat değeri yüksek olduğundan bebeğiniz için iştah açıcı ve doyurucu bir besindir. Bebeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirerek, kış aylarında yakalandığı hastalıklardan bebeğinizi korur ve hastalık sürecini son derece hızlı bir şekilde atlatmasını sağlar. Bebekler gibi gelişme çağındaki çocuklar için faydalı olarak ürettiğimiz tarhanamız, bebeğinizin kemik gelişimine yardımcı olan bir ek gıdadır. Firmamızda sizler için özel olarak üretmiş olduğumuz tamamen organik lezzeti ve hijyeni tartışılmaz tarhana ürünlerimiz, sağlık için gerekli olan minarel ve besin değerlerini almanız da hem siz hem de bebeğiniz için yardımcı olacaktır. Kalbinizden sevgi, sofranızdan Tombul Organik Tarhana'nız eksik olmasın.


Blog - Son Makaleler » Tüm Blok Makaleleri