Tarhana Üretim Videoları Tarhana Üretim Resimleri

Basında Biz


Tombul'un Yeni Ürünü Organik Ev Tarhanası


İZMİR'de 2000 yılında Kemal Çeltik tarafından kurulan Tombul doğal Ürünler'in tüketici kitlesi her geçen gün artarken, ilklere de imza atıyor. Doğal ev tarhanasından sonra Türkiye'nin ilk bebek tarhanasını üreterek sektörde bir adım öne çıkan marka, şimdi de yine Türkiye'nin ilk tam organik ev tarhanasını piyasaya verdi.


24 Ocak 2012 tarihi itibariyle organik sertifikasını alarak üretime başladıklarını belirten Kemal Çeltik, "Geçtiğimiz yılı başarıyla kapattık. 2012 hedeflerimiz organik ev tarhanamızla birlikte, erişte, mantı ve diğer ürünlerimizin üretim ve satışını daha üset seviyelerek çıkarmak" dedi. Müşteri memnuniytinin ön planda olduğu firmada kaliteden asla ödün vermediklerini kaydeden Çeltik, "Sağlıklı ve hijyenik gıda ürünleri üreten firmamız, lezzetinden vazgeçmeden tüketici kitlesini daha da genişletecek. türkiye'nin her noktasına ulaşabilmek ve üretim kapasitemizi artırmak için her geçen gün büyüyen satış filomuzu ve gelişen teknolojiyi takip eden alt yapımızla büyüyoruz. Türkiye'ye yayılacağız diye konuştur."


Organik ev tarhanası


Son olarak da organik tarhana üreten ve yurt dışındaki bir denetleme firmasından organik ürün belgesini alan Tombul Ev Tarhanası yine bir ilke imza attı. Yöresel ve Organik gıdalar üreten Egeli girişimci Kemal Çeltik, Türkiye'de ve dünyada ilk defa organik ev tarhanasının üretimini yaptıklarını belirtti. Tombul Organik Tarhana üreticisi işadamı Kemal Çeltik "Kesinlikle her organik denilen ürüne inanmayın, üzerinde Türkiye Cumhuriyeti Organik Tarım logosu bulunması ve sertifikası olması lazım. Bir çok internet sitelerinde satılan ve belgesi olmayan ürünlere iananmayın" dedi.


Tombul'un Yeni Ürünü Organik Ev Tarhanası